Paseky nad Jizerou

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Paseky nad Jizerou

Žádosti o finanční příspěvek na péči o louky z Programu péče o krajinu v roce 2020

Email Tisk PDF

I v letošním roce bude možné zažádat o finanční příspěvek na péči o botanicky cenné travní porosty z Programu péče o krajinu. Příspěvek je možné obdržet na luční porosty o výměře 0,4 až 5 ha. Uzávěrka příjmu všech žádostí je 31. května. 

Příspěvek je poskytnut na obhospodařovanou plochu travního porostu, jehož výměra je stanovena na základě zákresu do geografického systému (podkladových map) na Správě KRNAP. Žadatelé, kterým byl přiznán příspěvek v loňském roce, obdrží předvyplněné formuláře se zákresem do mapy poštou či e-mailem.

Celý článek...
 

Zrušení svozu nebezpečného odpadu

Email Tisk PDF

Dle sdělení firmy Severočeské komunální služby s.r.o.  bude vzhledem ke zdravotním rizikům ze šíření COVID-19 zrušen jarní svoz nebezpečných složek komunálního odpadu.

 

Výzva Libereckého kraje pro osoby v karanténě

Email Tisk PDF

Liberecký kraj, ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje, vyzývá všechny osoby, které nemají trvalý pobyt v Libereckém kraji, zdržují se v něm a byla jim Krajskou hygienickou stanicí jejich kraje či jejich praktickým lékařem nařízena karanténa, aby se přihlásily na zvláštní číslo 485 226 999 či e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to z důvodu evidence pro potřeby složek integrovaného záchranného systému pro ochranu zdraví jich samotných i jejich okolí.

Tato informace bude důvěrná a nebude dále šířena ani předávána.

 

Omezení úředních hodin Obecního úřadu Paseky nad Jizerou

Email Tisk PDF

Od 16. března 2020 se v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem omezují úřední hodiny Obecního úřadu v Pasekách nad Jizerou následovně :
pondělí 13 – 16 hod , středa 8 – 11 hod
Zvažte, prosím,  návštěvu úřadu s ohledem na váš zdravotní stav.

Přednostně je třeba řešit veškeré záležitosti e-mailem či telefonicky.

Celý článek...
 

Nejezděte na chalupy, doporučuje ministerstvo

Email Tisk PDF

Ministerstvo zdravotnictví vydalo důrazné doporučení všem občanům, aby v období, kdy platí na základě usnesení vlády zákaz volného pohybu osob, omezili návštěvu svých rekreačních objektů, jako jsou chaty a chalupy, za účelem rekreace. Lidé by měli vycházet jen v nejnutnějších případech.

Lidem se ale jet na chalupy přímo nezakazuje. Mohou vycestovat při dodržení základních hygienických pravidel včetně vybavení rouškou, a za předpokladu, že v místě setrvají v uzavřeném prostoru rekreačního objektu a budou minimalizovat kontakt s okolím.

Na základě dosavadních zkušeností upozorňujeme všechny chalupáře i návštěvníky naší obce, že i u nás platí pravidla vyhlášená vládou a vyzýváme je, aby v rámci solidarity a ohleduplnosti k ostatním tato nařízení dodržovali !

Děkujeme za pochopení.

Hana Růžičková, starostka a občané Pasek nad Jizerou

 


 


Strana 1 z 4

Úřední deska

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
1.4.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
27.3.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
18.3.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
13.3.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
9.3.2020

Externí odkazy